+420 602 574 761

Kariéra

Staňte se součástí našeho týmu!

Neustále hledáme schopné lidi, kteří jsou nadšeni pro svou práci a mají chuť spojit svou další profesní dráhu s námi. Kontaktujte nás na info@langpart.cz. Těšíme se na všechny nové kolegyně a kolegy! 

Aktuální nabídky externí spolupráce

Náš tým externích překladatelů a tlumočníků neustále roste, pokud se tedy domníváte, že byste mohli být obohacením a přínosem pro LP, těšíme se na Vaši iniciativní žádost. Rádi se s Vámi spojíme a poskytneme veškeré informace nezbytné pro případné navázání spolupráce. Dotazy směřujte na hr@langpart.cz. Při vážném zájmu o externí spolupráci prosím zašlete stručný motivační dopis a Váš strukturovaný životopis ve tvaru příjmení_jméno.pdf na email hr@langpart.cz.   

Uvítáme vaše nabídky v různých jazykových kombinacích a oborech.

Požadujeme:

  • vynikající znalost českého a cizího jazyka (úroveň podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky alespoň B2 (překlad z cizího jazyka) a C1 (překlad do cizího jazyka) 
  • odpovídající vzdělání / doložení praxe
  • orientace v některém z odborných oborů výhodou
  • pokročilé znalosti práce s MS Office rozšiřuje možnosti spolupráce 
  • práce s CAT nástroji výhodou 
  • dostupnost na emailu / mobilním telefonu
  • pečlivost a důslednost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, flexibilita
  • zájem o práci, ochota a schopnost učit se nové věci 

Aktuální nabídky interní spolupráce:

Momentálně nejsou k dispozici žádné volné pozice.

Jaká je spolupráce s Language Partners®?

Kinga Csanakyová, HU

Velmi kladně hodnotím především příjemnou a rychlou komunikaci, vstřícnost, možnost kontaktu kdykoli, když je třeba – dokonce v nočních hodinách, o víkendech…s Language Partners® nemusíte propadat panice, pokud nastane jakákoli nepředvídatelná situace, vše se vždy zdárně vyřeší. Mohu jen pochválit důslednost, co se týče úhrady faktur v termínech splatnosti.
 

Renata Paletová, DE

Spolupráce s Language Partners® je velmi přínosná i příjemná. Přístup kolegů z LP je vždy vysoce profesionální, ale nepostrádá přitom aspekt lidskosti. Cením si pohotové komunikace, poskytování potřebných informací a případné podpory – ve všech fázích zakázky. Příjemným bonusem je pravidelný přísun zakázek. Po mnoha letech spolupráce mohu doporučit.
 

Andrea Rákaiová, BLG, RU, SK

Spolupráci s Language Partners® hodnotím velice kladně. Komunikace je výborná, v jakoukoliv denní dobu a po celou dobu realizace zakázky. Případné problémy či dotazy se řeší flexibilně a k oboustranné spokojenosti. Pro mne je velmi důležitá zpětná vazba, kterou mi kolegové z Language Partners® vždy poskytnou. Pomáhá to k dalšímu zkvalitňování překladů a pozitivní reakce mě hodně motivují. Doufám, že budu mít ještě spoustu příležitostí k další spolupráci!!!
 

Andreas Pieralli, IT

S překladatelskou agenturou Language Partners® spolupracuji již druhým rokem a jsem s jejich profesionalitou velice spokojen. Zejména si vážím preciznosti poskytnutých informací k zakázce a rychlost při jejich výměně, dále také rychlost, se kterou reaguji na případné dotazy. V neposlední řadě oceňuji i placení faktur včas.
 

Petr Krchňavý, CHN

Za dobu mé spolupráce s Language Partners® těžko hledat nějaké výhrady. Oceňuji profesionalitu a rychlost komunikace.
 

Lucio Massarotto, HR, IT, EN  

S „Langparťáky“ se mně spolupracuje bezproblémově. Vždy vám dají dostatek času, abyste měli prostor zvážit váš zájem o nabízenou zakázku – nenutí na vás urgentní potvrzení přijetí zakázky po telefonu, jak bývá běžné. Navíc se vždy snaží poskytnout referenční materiály, jsou k dispozici, když je třeba. Můžu rovněž pochválit dochvilnost úhrad faktur.
 

Brit Pliestik Jensen, DAN

S Language Partners® mám tu čest udržovat dlouhodobou spolupráci. Velmi oceňuji profesionální i lidský přístup paní manažerky i celého týmu. Spolupráce je vždy bezproblémová, od zadání překladu, přes jeho potvrzení, referenční materiály až po zpětnou vazbu. LP sází na osobní přístup nejen ke klientům, ale i ke svým překladatelům.
 

Radim Balík, EN

Řekl bych to stručně – spolupráce se mi líbí, fascinuje mě pohotová komunikace – zejména vaše pracovní doba :-) – a rozumná domluva. Velice si cením hlavně možnosti stálého přísunu zakázek – je opravdu více než pohodlné, že takřka každý den mi dorazí email se zajímavou nabídkou překladu, a o práci tak mám postaráno!
 

Dita Macháčková, EN

Spolupracuji s Language Partners® moc ráda a zejména komunikace je opravdu na špičkové úrovni, a to v běžných případech, i pokud se vyskytly zádrhely. V případě neznámé terminologie nebo nesrovnalostí souvisejících s některou zakázkou odpověď dorazí vždy rychle, a to i v průběhu víkendu nebo svátku. Na to si stále ještě zvykám, u jiných agentur nemáte o víkendu většinou šanci získat jakoukoliv zpětnou vazbu. Celkově věřím, že pracovníci LP dělají vše, co nejlépe umí, což se jistě odráží na celkové velmi dobré image agentury. I já se snažím a budu snažit nadále pracovat tak, abych k této dobré image přispívala a nijak ho nenarušila.
 

Justina Tóthová, HU

Vnímám spolupráci s Language Partners® jako bezproblémový, dlouhodobý pracovní vztah, který je založený na důvěře, otevřenosti a poskytování informací přesně a včas. Na takovém základě se dá vybudovat stabilní a pro obě strany vyhovující spolupráce. Zadání je pokaždé dobře formulované, termíny se domlouvají tak, aby vyhovovaly překladatelům i klientům bez zbytečného stresu. Pokud jsou potřebné další informace pro kvalitní práci, snad okamžitě jsou ty informace poskytnuty překladateli. Ještě se nestalo, že bych se zklamala v nějakém nesplněném slibu, což je velice vzácné. Navíc ani takové nekalé praktiky se zde nezkoušejí, jako se stává u jiných, že by se natahoval termín splatnosti faktur. Chválím, ale jedině proto, že si to zaslouží.