+420 602 574 761

Reference

Jste v dobré společnosti

Máme za sebou spolupráci s mnoha klienty v celé řadě oborů. Podívejte se na výběr z našich projektů.

 • LP pomohla moravskoslezské regionální televizi POLAR se zajištěním překladů a s vytvořením audionahrávek v kombinacích švédština, lotyština, finština či běloruština během Mistrovství světa v ledním hokeji 2015. S přehledem jsme zvládli expresní zadání a velkým dílem tak přispěli k hladkému průběhu celé akce.  
 • LP započala exkluzivní spolupráci se Student Agency, k.s. a stará se o veškeré překlady v celé řadě jazykových kombinací.
 • LP se může pochlubit zvládnutím (super)expresní zakázky překladu do hebrejštiny pro AAA AUTO Group N.V.
 • LP se podílí na překladech propagačních materiálů společnosti Karlovarské minerální vody, a.s. určených pro čínský a thajský trh. Překlady jsou vyhotoveny rodilými mluvčími, bez jediné chybičky či překlepu.  
 • LP započala dlouhodobou spolupráci s významným klientem UniCredit Bank. Klient je nadšen – běžně překládáme texty do i několika málo hodin!
 • LP zajistila tlumočení u příležitosti setkání představitelů Moravskoslezského kraje s delegací z Číny za účelem jednání ohledně možné spolupráce v oblastech podnikání, vzdělávání a kultury. Vše proběhlo bez jediného zádrhelu.   
 • LP podpořila svého klienta, společnost OSC, a.s., v průběhu realizace rozsáhlého projektu, a sice zajištěním maximálně spolehlivého překladatelského servisu při expresních překladech v kombinaci s ukrajinštinou. 
 • LP je dlouholetým partnerem společnosti Mahle Behr s.r.o. pro překlady náročných technických textů. S překlady dále pracují týmy odborníků, oceňují preciznost našich překladů.     
 • LP s úspěchem realizovala zakázku objemného překladu odborné studie pro významného klienta – Technologické centrum Akademie věd ČR
 • LP zajistila kompletní tlumočnický servis včetně potřebné tlumočnické techniky pro Ministerstvo dopravy ČR při významné akci – mezinárodní konferenci u příležitosti spuštění projektu navigačního systému Galileo. Naši tlumočníci byli perfektně připraveni a klient byl nadmíru spokojen.    
 • LP dokázala pomoci Národnímu technickému muzeu s překlady vysoce odborných textů určených pro jednu z hlavních expozic muzea.  
 • LP zvládla zajistit objemnou a zároveň expresní zakázku překladů technicky zaměřených textů v kombinaci angličtina – dánština – norština pro společnost NTC Stavební technika spol. s r. o.
 • LP úspěšně pokračuje v již několikaleté spolupráci s Radisson Blu Alcron Hotel Prague. Pro jeden z nejprestižnějších hotelů u nás překládáme veškeré texty od právních dokumentů po marketingové materiály.
 • LP pravidelně pomáhá s překlady Magistrátu města Pardubice v rámci pro kraj významného projektu česko-švýcarské spolupráce. Klient si cení naší flexibility a vstřícnosti, zvládáme i 50 NS do druhého dne! Kvalita překladů je stabilně na vysoké úrovni.   
 • LP zvládla další náročný překladatelský projekt! Pro společnost IMOS Development, a.s. jsme přeložili objemné množství úzce specializovaných právních dokumentů v expresní lhůtě! Klient ocenil rychlost a kvalitu všech cílových textů.
 • LP přispěla k hladkému průběhu několikadenního certifikačního auditu pro společnost VUAB Pharma, a.s. – klient se mohl zcela spolehnout na špičkově zvládnuté konsekutivní tlumočení v kombinaci s angličtinou v tomto terminologicky náročném oboru.  
 • LP je již řadu let výhradním dodavatelem překladů pro společnost Borcad CZ, s.r.o., jednoho z předních výrobců kolejové a zdravotnické techniky u nás vyvážející své produkty do více než 80 zemí světa. Klient si spolupráci s námi pochvaluje, překlady ve slovinštině, dánštině, arabštině nebo čínštině jsou vždy vyladěny do poslední čárky!
 • LP navázala spolupráci s přední italskou leteckou společností Alitalia Compagnia Aerea Italiana.
 • LP pravidelně dodává překlady marketingových materiálů společnosti JLV, a.s. již také v kombinaci s čínštinou. Klient si pochvaluje vždy bezchybně odvedenou práci.           

A proč si nás naši klienti chválí?

 • Josef Novák

  Marketing Executive - BORCAD cz s.r.o.

  Outsourcovat služby se vyplatí pouze v případě, že daná služba je kvalitní, cenově přijatelná a především v dnešní době - rychle dostupná. To vše je pro nás Language Partners®.

 • Leona Barglová

  vedoucí oddělení péče o zákazníky - Pharma Future s.r.o.

  Při spolupráci s Language Partners® jsem si ověřila, co znamená slovo efektivita. Často řešíme šibeniční termíny a různé další nepředvídatelnosti, nicméně naši klienti toto vše nesmí nikdy vnímat. Oni chtějí to, co potřebují, včas a kvalitně. A přesně takto pracuje společnost Language Partners®.

 • Markéta Hošková

  Marketing Executive - Radisson Blu Alcron Hotel Prague

  Co je pro nás Language Partners®? Stabilní partner, na kterého je v každé situaci spolehnutí! Zpětnou vazbu obdržíme vždy obratem, překlady více než vyhovují našim požadavkům a vždy je obdržíme v dohodnutém termínu, mnohdy dokonce ještě dříve!

 • Petr Blaha

  Sales and Project Manager - Export - DT Výhybkárna a strojírna

  Se společností Language Partners® spolupracujeme již delší dobu. Zakázky jsou vyhotoveny v dohodnutém termínu a v požadované kvalitě. Kladně hodnotím také úroveň komunikace a flexibilitu při řešení zadaného požadavku. Language Partners® vnímám jako spolehlivého partnera.

 • Karolína Slezáková

  vedoucí kanceláře GŘ - JLV, a.s.

  Se službami Language Partners® jsme byli a jsme vždy spokojeni. Jednotlivé překlady jsou bez chyb, termíny dodání jsou zcela v pořádku. Tuto společnosti můžeme doporučit i z hlediska komunikace - jednání jejích zaměstnanců je vždy velice profesionální a příjemné.

 • Rostislav Herza

  jednatel - Dolzer Maßkonfektionäre GmbH

  Z důvodu výpadku našeho sjednaného tlumočníka jsme oslovili společnost Language Partners®. Hned následujácí den jsme obdrželi profesionální službu skvělé připraveného tlumočníka a tlumočení i technicky specifických pojmů z našeho oboru oděvní výroby proběhlo bez jakýchkoli výhrad. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

 • Pavel Sedláček

  ředitel společnosti - MedicProgress, a.s.

  Na spolupráci se společností Language Partners® oceňuji RYCHLOST, PROFESIONALITU, PŘESNOST a výbornou KOMUNIKACI. Zde stejně jako v našem oboru kosmetiky a farmacie platí, že spokojený zákazník je tím nejlepším marketingem.

 • Bohdana Boniatti

  vedoucí komerčního oddělení - TV Polar

  Vaši komunikaci s naší produkcí pozoruji již několik měsíců a musím velmi pochválit Váš přístup. Vaše reakce jsou nesmírně rychlé a vstřícné. Velmi děkujeme. Ani netušíte, jak je to příjemné, obzvláště když naše tými finišují s předáním díla zadavateli nebo s přípravami FANzóny MS v hokeji.

 • Irena Matějů

  asistentka vedení - Niersberger Instalace s.r.o.

  Language Partners® jsou naším partnerem pro překlady již několik let. Velmi oceňujeme jejich flexibilitu, rychlou a bezvadnou komunikaci a zpětnou vazbu, stejně jako výbornou kvalitu překladů a přesnost termínu dodání.

 • Markéta Forejtová

  Logistic for Baby & Toy - Piccollo spol. s r.o.

  Děkujeme za profesionální přístup. Spolupráce s Vaší společností je nejen vysoce efektivní, ale i velmi příjemná po stránce komunikační.

Někteří z našich klientů - podívejte se!