+420 602 574 761

Jak to všechno děláme

Organizace naší práce

Překlady a tlumočení zajišťuje samostatné oddělení, zakázky mají na starost projektoví manažeři. Každý z nich je vyškolen tak, aby byl schopen poskytnout vám úroveň služeb v nejvyšší kvalitě, počínaje komunikací až po samotnou realizaci a odevzdání zakázky včetně zajištění vaší zpětné vazby. Díky našemu rozsáhlému týmu kvalifikovaných a zkušených překladatelů a tlumočníků a využívání ověřeného systému přípravy a realizace zakázek zvládáme i velké projekty mnohdy ve velmi krátkém čase. Za každých okolností – ať už se jedná o specifický obor či vás tlačí čas – pro vás den co den zajišťujeme ty nejlepší překladatele, tlumočníky, korektory a další specialisty, které právě potřebujete.

Odbornost

Překládáme pro vás obecné i odborné texty jako například právní, obchodní, marketingové nebo nejrůznější technické texty, a to včetně možnosti soudního ověření. Nejsme oborově limitováni ani při tlumočení jakékoli vaší akce a s ní související terminologie. Rádi pro vás vypracujeme terminologický slovník a dohlédneme na jeho průběžnou aktualizaci, abychom vám dlouhodobě zaručili terminologicky konzistentní překlady.  

Expresní termíny

Jsme tady pro vás 24/7/365 a vždy rádi vyslyšíme vaše požadavky. Naší snahou je maximální flexibilita termínů dodání zakázek, vynikáme v expresním dodání. Běžně pro vás překládáme nejrůznější jazykové kombinace v expresních termínech dle vašich potřeb, rádi vám vycházíme vstříc. Chápeme, jak urgentní situace mnohdy řešíte a jak důležité je mít v těchto případech skutečně spolehlivého partnera.    

Stoprocentní diskrétnost a bezpečnost informací

S každým dokumentem pracujeme jako s přísně důvěrným. Náš systém bezpečnosti informací chrání všechny vaše důvěrné informace proti ztrátě a zneužití. Všichni naši překladatelé a tlumočníci jsou vázáni zachovávat mlčenlivost o veškerých skutečnostech souvisejících s danou zakázkou.

„Co je pro nás Language Partners®? Stabilní partner, na kterého je v každé situaci spolehnutí! Zpětnou vazbu obdržíme vždy obratem, překlady více než vyhovují našim požadavkům a vždy je obdržíme v dohodnutém termínu, mnohdy dokonce ještě dříve!“

Markéta Hošková, Marketing Executive

Radisson Blu Alcron Hotel Prague