+420 602 574 761

Odvádíme kvalitní práci

Od počátku víme, že bez konzistentní kvality našich služeb se daleko nedostaneme. Držíme se zdánlivě jednoduché pravdy – garance dlouhodobě kvalitních služeb vede ke spokojenosti našich klientů a ti se k nám pak s důvěrou vracejí a rádi dále doporučují naše služby. Pomáháme vám bezproblémově komunikovat a překonávat jazykové bariéry, každý den jsme pro vás k dispozici, abyste se mohli ještě dále posunout ve vašem úsilí o dosažení cílů, které jste si stanovili. 

Kvalita překladů a tlumočení je naší mantrou. Den co den dbáme na hladký průběh všech realizovaných zakázek od samého počátku – komunikace s vámi, přes zpracování dané zakázky zahrnující mimo jiné důsledné kontroly na několika úrovních, až po finální výstup, který splňuje veškeré vaše náročné požadavky. Rádi pro vás děláme vždy něco navíc – každý takový detail, se kterým vám můžeme pomoci, nám dělá radost a pro vás může fungovat jako skutečně významná přidaná hodnota.

Překladatelé a tlumočníci jsou jen ti nejlepší. Každý z nich prochází náročným výběrovým řízením a spolupráci navazujeme pouze s těmi, kteří disponují odpovídajícím vzděláním a praxí. Pro každou zakázku vybíráme nejvhodnější překladatele a tlumočníky nejen dle jazykové kombinace, ale také s ohledem na zaměření jednotlivých projektů – vždy se jedná o specialisty na daný obor. 

„Při spolupráci s Language Partners® jsem si ověřila, co znamená slovo efektivita. Často řešíme šibeniční termíny a různé další nepředvídatelnosti, nicméně naši klienti toto vše nikdy nesmí vnímat. Oni chtějí to, co potřebují, včas a kvalitně. A přesně tak pracuje společnost Language Partners®.“

Leona Barglová, vedoucí odděl. péče o zákazníky

Pharma Future s.r.o.