+420 602 574 761

Podívejte se, jak rosteme

Začali jsme v roce 2006 jako kolektiv jazykovědných nadšenců, překládali jsme a tlumočili pro naše nejbližší okolí. Náš tým se brzy rozrostl a díky našemu zapálení a každodenní pečlivé práci se naše dobré jméno rychle šířilo a odstartovalo cestu vzhůru. Naše aktivity začaly dostávat zcela nový rozměr.

Jak šel čas, proměnili jsme se v úspěšnou agenturu aktivně spolupracující s více než pěti tisíci překladateli po celém světě a s počtem jazyků v nabídce, který se vyšplhal na více než sto dvacet. Překládáme a tlumočíme pro vás také ve velmi neobvyklých jazycích s garancí dostupnosti rodilých mluvčích. Naše práce nás baví. Spolupracujeme se zástupy subjektů komerčního sektoru, státní správy, vzdělávacích a kulturních zařízení i neziskových organizací a síť našich klientů neustále rozšiřujeme, a to i za hranice ČR. Rosteme s našimi klienty a jsme na to pyšní.   

Proč jsme tady? Spolupráce s námi vám pomáhá otevřít dveře při obchodních jednáních, posunout vaši činnost zase o kousek dál. Díky nám překonáte jazykovou bariéru, která vám brání v komunikaci s vašimi partnery, klienty či zaměstnanci. Jsme tady pro vás, abychom vám pomáhali zvládat i vypjaté situace, kdy vás tlačí čas a vy potřebujete skutečně spolehlivého partnera, který vám ani sebenaléhavější pomoc neodmítne. Jsme si vědomi úsilí, které vkládáte do svých projektů, – ať už se jedná o přípravu obchodních smluv, technických manuálů či pozvánky na kulturní akci, kterou pořádáte – a s touto odpovědností přistupujeme ke každému z nich, pokud nám svěříte jejich překlad. Děláme to pro vás už řadu let, den co den.

„Se společností Language Partners® spolupracujeme již delší dobu. Zakázky jsou vyhotoveny v dohodnutém termínu a v požadované kvalitě. Kladně hodnotím také úroveň komunikace a flexibilitu při řešení zadaného požadavku. Language Partners® vnímám jako spolehlivého partnera.“

Petr Blaha, Sales and Project Manager - Export

DT Výhybkárna a strojírna, a.s.